Residence Alt'Aria

Belangrijkste voorzieningen

  • The lagest option:
  • 4 gasten
  • 2 bedden
  • 2 slaapkamers

Locatie

    Tijdens hun verblijf in Residence Alt'Aria Porto-Vecchio villa kunnen gasten genieten van een solarium of een bezoek brengen aan de Porto-Vecchio Plongée, binnen 25 minuten wandelen ervan. Deze villa ligt op afstand van 3 km van het Strand van Palombaggia en biedt wifi en parkeerplaatsen.

    De villa is gelegen op 10 minuten rijafstand van de Cala Rossa. Residence Alt'Aria villa ligt op afstand van 2 km van de Église Saint-Jean-Baptiste en is populair bij zowel gelovigen als toeristen.

    Deze accommodatie heeft een badkamer, voorzien van een apart toilet en een douche. Een haardroger en badlakens worden ook aangeboden.

    Gasten kunnen gebruikmaken van een complete keuken, evenals een eetgedeelte in deze villa. Er zijn ook een waterkoker, een koelkast en keukengerei beschikbaar in de keuken. Terramea biedt Europese gerechten en is een van de eetgelegenheden binnen 5 minuten loopafstand. Residence Alt'Aria villa biedt een zwembad, evenals yoga-instructie.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 20:00
    Uitchecken: van 07:00 tot 09:00
    • Kinderen en extra bedden
    • Er zijn geen extra bedden in de kamer.

    Kameropties bij Residence Alt'Aria Porto-Vecchio

    Deze accommodatie heeft een badkamer, voorzien van een apart toilet en een douche. Een haardroger en badlakens worden ook aangeboden.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Residence Alt'Aria Porto-Vecchio  Voorzieningen foto Residence Alt'Aria Porto-Vecchio  Voorzieningen foto Residence Alt'Aria Porto-Vecchio  Hostel Bedden foto Residence Alt'Aria Porto-Vecchio  Voorzieningen foto Residence Alt'Aria Porto-Vecchio  Eten foto Residence Alt'Aria Porto-Vecchio  Zwembad foto Residence Alt'Aria Porto-Vecchio  In de buurt foto Residence Alt'Aria Porto-Vecchio  Faciliteiten foto Residence Alt'Aria Porto-Vecchio  Wastafels foto Residence Alt'Aria Porto-Vecchio  Toiletten foto
    Villa "Mini"

    Grootte: 42 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +
    Residence Alt'Aria Porto-Vecchio  Voorzieningen foto Residence Alt'Aria Porto-Vecchio  Voorzieningen foto Residence Alt'Aria Porto-Vecchio  Hostel Bedden foto Residence Alt'Aria Porto-Vecchio  Eten foto Residence Alt'Aria Porto-Vecchio  Zwembad foto Residence Alt'Aria Porto-Vecchio  In de buurt foto Residence Alt'Aria Porto-Vecchio  Wastafels foto Residence Alt'Aria Porto-Vecchio  Toiletten foto Residence Alt'Aria Porto-Vecchio  Wastafels foto Residence Alt'Aria Porto-Vecchio  Keuken foto
    Villa "Mini"

    Grootte: 42 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +
    Residence Alt'Aria Porto-Vecchio  Voorzieningen foto Residence Alt'Aria Porto-Vecchio  Voorzieningen foto Residence Alt'Aria Porto-Vecchio  Hostel Bedden foto Residence Alt'Aria Porto-Vecchio  Voorzieningen foto Residence Alt'Aria Porto-Vecchio  Zwembad foto Residence Alt'Aria Porto-Vecchio  In de buurt foto Residence Alt'Aria Porto-Vecchio  Faciliteiten foto Residence Alt'Aria Porto-Vecchio  Wastafels foto Residence Alt'Aria Porto-Vecchio  Toiletten foto Residence Alt'Aria Porto-Vecchio  Wastafels foto
    Villa "Mini"

    Grootte: 42 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +
    Residence Alt'Aria Porto-Vecchio  Interieur foto Residence Alt'Aria Porto-Vecchio  Interieur foto Residence Alt'Aria Porto-Vecchio  Wastafels foto Residence Alt'Aria Porto-Vecchio  Faciliteiten foto Residence Alt'Aria Porto-Vecchio  Bedden foto Residence Alt'Aria Porto-Vecchio  Keuken foto Residence Alt'Aria Porto-Vecchio  Hostel Bedden foto Residence Alt'Aria Porto-Vecchio  Voorzieningen foto Residence Alt'Aria Porto-Vecchio  Voorzieningen foto Residence Alt'Aria Porto-Vecchio  Kamer foto
    Villa

    Grootte: 42 m²

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Residence Alt'Aria Porto-Vecchio

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Residence Alt'Aria Porto-Vecchio

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Heeft Residence Alt'Aria villa een keuken?
      Ja, in Residence Alt'Aria villa is een complete keuken beschikbaar.
    • Is Residence Alt'Aria villa huisdiervriendelijk?
      Gasten zijn welkom om hun huisdier mee te nemen naar Residence Alt'Aria villa.
    • Welke opmerkelijke bezienswaardigheden liggen in de buurt van de villa?
      Gasten van de villa kunnen onder andere de Église Saint-Jean-Baptiste (2 km), het Plage d'Acciaju 4) en de Porto-Vecchio Plongée 2,1) verkennen.
    • Biedt Residence Alt'Aria villa spavoorzieningen voor de gasten?
      Degenen die in Residence Alt'Aria villa verblijven kunnen ontspannen dankzij een solarium.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Residence Alt'Aria Porto-Vecchio